Hakkımızda

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. 20 yıldır, 2. El kombi revizyon cusu olarak, (İstanbul’da tek olmanın) verdiği gurur ile; İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası hizmet vermekteyiz. Özellikle kombi servislerine kombi revizyon işlemleri yapıyoruz. Personellerimiz 2 kısım olup; sahada kombi montajı ve atölyede kombi revizyon hizmeti sağlamaktadırlar. Uzman kadromuzla müşterilerimizin gün içinde kombi ihtiyacını karşılayıp, montajını usullere uygun şekilde sağlamaktayız. Bütün kombilerimiz revizyonlu olduğundan gönül rahatlığı içerisinde 1 YIL GARANTİ vermekteyiz.

REVİZYON : (Yeniden gözden geçirme, düzeltme, yenileme, yenilenme, inceleme, kontrol etme anlamına gelmektedir.) Bütün kombilerimiz revizyonludur. Revizyon esnasında; genel boya işlemi, fan, pompa, türbün, sıcak su sensör, kalorifer sensörü, emniyet ventili, 3 yollu gurupları, limit, kombi içerisinde bulunan oring conta gurubu, bakır ve sarı blokların polisaj işlemleri ve anakart ta bulunan role ve potans gurupları yenilenmektedir.

Bu işlemler sonucunda kombilerimiz baştan sona yenilenmektedir. Buna istinaden kombinin geçmiş tarihinin önemi kalmayıp, mekanik ve elektronik yorgunluk giderilmektedir.

Müşteri olarak 2. EL KOMBİ alırken dikkat edilmesi gereken hususlar: Kombi’nin özellikle; iç, alt ve üst detaylı fotolarını isteyiniz, bu fotolar kombinin durumuyla ilgili bilgiler verir. Paslanma ve kireçlenme var ise uzak durulmalı. Zira, sorun yaşamanız olasılığı çok büyüktür.

Kombilerimiz 2. el kombi adı altında yenilenmiş ürünlerdir. Piyasada satılan 2. el kombilerle kıyaslanamaz.Güven ve memnuniyet odaklı olup, müşterilerimizin tavsiyesi üzerine portföy ümüzü genişletme hedefimizdir. Personel lerimiz Kombi’yi takıp, sıcak su ve kaloriferde denemeden ücret talep etmiceklerdir.
Sitemizi ziyaret edip, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

2ncielkombi.com ve ekibi.

İLETİŞİM